fbpx
800 131 484

ORIGINÁLNÍ TISKOVÉ NÁPLNĚ

Tonery HP - originál je nejlepší

Stvořen k jedinému cyklu a pro skutečnou recyklaci.

NEZÁVAZNÁ NABÍDKA

Připravím Vám skvělou cenu !

Jsme jeden z největších partnerů HP v prodeji originálního spotřebního materiálu a umíme Vám zajistit skvělou cenu tiskových náplní s podporou výrobce a z ověřeného oficiálního distribučního řetězce. 

Ceny s podporou výrobce není možné promítat do e-shopu. Jsou připraveny zcela individuálně konkrétnímu zákazníkovi. Proto nám prosím pošlete Vaši poptávku nebo se s námi spojte telefonicky. Budeme se Vám věnovat!

CHCI SKVĚLOU CENU

Proč si mám kupovat  originální tonery a inkousty?

Protože čísla jasně říkají, že originál je nejlepší! Porovnali jsme počty reklamovaných tiskových náplní s celkovým objemem prodeje tiskových náplní na více než 30 000 kusech tiskových náplní a tady jsou výsledky poruchovosti náplní:

Originální tonerová kazeta

0,16 %

Běžná renovace / "čínská" výroba

3,46 %

22 x vyšší poruchovost než u originálu

Špičková alternativa

0,8 %

5x vyšší poruchovost než u originálu

CHCI CENÍK

Proč je to důležité?

Tisková náplň pro vaši tiskárnu HP tvoří v závislosti na konkrétním modelu tiskárny až 70 % tiskového systému! Proto pokud chcete ochránit svou investici do tiskového zařízení a plně využít kvalitu výrobku, který jste si vybrali, je použití originálního spotřebního materiálů logickou volbou.

Dejte pozor na původ...

HP tiskové náplně představují velmi atraktivní obchodní příležitosti, a i proto
bohužel přitahují ilegální obchody a podvodné jednání mnoha prodejců. Dejte si pozor!

Padělky

Padělky - nelegální a rizikové pro vaši tiskárnu!

Pozor na padělky! Některé vypadají velmi přesvědčivě. Ale mohou vážně poškodit vaši tiskárnu. Padělky jsou navíc nelegální a mohou vás dostat do vážných problémů a způsobit nemalou finanční ztrátu. Ověřit si, že máte skutečně pravou originální tiskovou náplň HP je přitom velmi jednoduché díky ochranným prvkům a QR kódům, které vám pomohou jednoduše ověřit pravost originální náplně. Samozřejmě zárukou jistoty je nákup od certifikovaných partnerů HP, kteří jsou pravidelně auditováni. Nenechte se podvést!

Šedý trh

Nemáte-li smlouvu, jako byste přebírali důchod za mrtvou babičku!

Kupujete-li podobně vypadající toner (bílá krabice, na konci produktového čísla je C nebo H) a nemáte-li k tomu MPS smlouvu nebo HP BigDeal, kupujete si téměř s jistotou produkt, který byl nakoupen od HP formou podvodu! Někde v dodavatelském řetězci v podstatě někdo okradl HP o slevu, kterou HP poskytuje pouze smluvním zákazníkům, a to tak, že uvedl nepravdivé údaje o koncovém uživateli. Je to podobné, jako přebírat důchod za mrtvou babičku!

Jsme na jedné lodi

Spolehněte se

Nechte si připravit nabídku na originální náplně

Naši specialisté na spotřební materiál vám připraví speciální cenovou nabídku pro Vás. Existuje řada speciálních cenových programů výrobců pro firemní zákazníky, které nenajdete v e-shopu! Dejte nám prosím vědět, jaké tiskárny používáte nebo jaké tonery nakupujete a my se Vám budeme věnovat individuálně.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

,