fbpx

D M S  &  D I G I T A L I Z A C E

Digitalizujeme práci 
s dokumenty

Pomůžeme vám digitalizovat dokumenty a procesy s nimi související. Zautomatizujeme oběh dokladů. Získáte svobodu pracovat odkudkoliv a kdykoliv. 

KONZULTACE ZDARMA

Digitalizace dokumentových procesů

Pomůžeme vám s digitalizací procesů doposud vázaných na papírové dokumenty. Ať už jde o zpracování účetních dokladů, správu smluv nebo personálních složek, pomůžeme vám najít efektivnější cestu práce s dokumenty v elektronické podobě díky německému řešení DocuWare.

Více o DMS DocuWare

Elektronický oběh faktur

ZJISTIT VÍCE

Digitalizace faktur

Digitalizace papírových faktur, standardizace všech faktur do jednotného formátu prohledávatelného pdf dokumentu s textovou vrstvou. Automatizované zpracování faktur došlých e-mailem do určené schránky. Zapojení tzv. hot folderů, do kterých uživatelé vkládají manuální soubory s fakturami a ze kterých DMS automatizovaně zpracuje standardizované prohledávatelné pdf.

Vytěžování dat z faktur

Vytěžování dat s využitím umělé inteligence, která dokáže sama vyčíst  data jako je například dodavatel, číslo faktury, částka k úhradě, splatnost a podobně. Vytěžovaná data je možné přenášet do ERP / účetních systémů

Oběh dokumentů a schvalování

Plně automatizovaný proces schvalování dokumentů dle předdefinovaných dokladových toků (workflows) výrazně zjednodušší, zrychlí a zpřesní práci s dokumenty. Doklady mohou být rovněž schvalovány automaticky proti šablonám a limitům a nebo principem 3-cestného párování dokumentů např. (objdnávka - potvrzení dodávky - daňový doklad).

Zdarma a nezávazně konzultovat digitalizaci ve Vaší organizaci

Pojďme se potkat na 20 minut - online (Teams, Skype,....), osobně nebo prostě na telefonu a proberme Vaše potřeby v oblasti digitalizace dokumentů a souvisejících procesů. Na základě vyplněného formuláře Vás bude kontaktovat náš personál pro domluvení termínu a obsahu konzultace. 

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole