fbpx

DIGITALIZACE DOKUMENTŮ

OptimiDoc: kompletní řešení digitalizace dokumentů 

OptimiDoc je odpovědí na rostoucí potřebu digitalizace dokumentů, která přináší efektivnější firemní procesy, úsporu nákladů za tisk a lepší dostupnost informací.

Efektivnější procesy díky digitalizaci dokumentů

Schvalování nákladů - objednávek a faktur v přehledné elektronické podobě, eliminace ručního přepisování účetních dokladů, digitální archivy smluv, ve kterých se dá jednoduše vyhledávat. 

Základem je digitalizace papírových dokumentů a vytěžení dat z těch, které již v digitální podobě jsou. 

To vše můžete jednoduše zvládnout pomocí jedné dokumentové platformy - OptimiDoc.

Domluvit online demo

10 formátů souborů

OptimiDoc převádí skenované dokumenty do více jak 10 typů souborů. Nejenže je převádí, ale převádí je čisté, formátované, včetně obrázků na správných místech. Samozřejmostí jsou nejpoužívanější typy souborů - Microsoft Word, Excel, pdf, prohledávatelné pdf a další oblíbené soubory.

Mnoho zdrojů digitalizace dokumentů

OptimiDoc umí zpracovat dokumenty nejen ze skel skenerů a multifunkčních tiskáren, ale také vyfocených s pomocí fotoaparátů mobilních telefonů a přijatých jako přílohy e-mailů nebo vložených do síťových složek. 

1D a 2D čárové kódy

OptimiDoc rozpoznává na 20 nejběžnějších standardů čárových kódů a je schopen podle nich pojmenovávat, indexovat a klasifikovat dokumenty pro další efektivní využití v DMS / ECM / ERP.

Automatická separace dokumentů

Řešení zvládá hromadnou digitalizaci dokumentů s jejich separací do samostatných souborů dle čárových kódů, s využitím prázdných oddělovacích stránek nebo na základě rozpoznání textového řetězce.

Zónové OCR pro  vytěžování

Vytěžování definovaných zón dokumentů umožňuje automatické zpracování homogenních dokumentů, např. standardizovaných faktur, logistických dokumentů a jiných strukturovaných dokumentů.

Dokumentová metadata

Každý skenovací proces může obsahovat předefinovaná metadata, která vyplní uživatel přímo na displeji zařízení a která popisují daný dokument. Ta pak cestují spolu s dokumentem do cílových úložišť a nebo jsou využita k směrování dokumentů.

Zjistit podrobnosti

OCR jazky

Procházení složek

Zadání metadat

Vidět živé demo

Ať už to chcete doma nebo ne...

On-premise

Ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít svá data "doma".

Cloud

Minimalizace investic díky bez-serverovému řešení. SaaS model vyhoví všem organizacím preferujícím OpEx před CapEx.  

Kolik to stojí

OptimiDoc jsme implementovali například zde: 

Dodávka uceleného dokumentového řešení (HW, SW, implementace) a realizace Managed Print Services:

Vyžádejte si živou prezentaci - u nás, nebo on-line

Digitalizační řešení OptimiDoc je nejléhe shlédnout vlastním okem. Lze to provést tak, že si u nás vyzkoušíte digitalizaci, zatímco si vychutnáte lahodnou kávu a nebo tak, že si dáme spicha online (Teams, Zoom, Skype,...). Nebo je libo nejprve orientační cenové nabídky? Napište nám nebo zavolejte 800 131 484.

Invalid Input

Uveďte jaké tiskárny máte (pokud ty nepotřebujete také) a kolik. Jaké máte potřeby? Nebo nám napište Vaše dotazy k řešení.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole