fbpx

TISKOVÉ ŘEŠENÍ

Mobilní tisk s HP ROAM

Podnikání se stalo mobilním. Tisk ho následuje!

Zabezpečený. Mobilní. Bez tiskových serverů.

Odešlete dokumenty z laptopu či mobilu.
Dokumenty se uloží do zabezpečené osobní tiskové fronty v cloudu.
HP Roam pak automaticky najde nejbližší tiskárnu s možností tisku přes HP Roam. Vaše dokumenty uvolníte k tisku pomocí svého mobilního zařízení. Podívejte se, jak jednoduše to funguje...

Stojí to pár korun, zjistěte kolik

Zábezpečený tisk

HP Roam je nejjednodušší a nejdostupnější řešení firemního zabezpečeného tisku. Pošlete výtisk do tiskové fronty a uvolněte jej k tisku na vhodném zařízení pomocí mobilního telefonu. Bezpečně, jednoduše, bez PINů, bez karet. 

Mobilní tisk

HP Roam vám umožní tisknout doslova odkudkoliv. Požadovaný dokument pošlete do své cloudové tiskové fronty a jakmile se přiblížíte k zařízení s HP Roam, mobilní aplikace nebo chytré hodinky vás upozorní na možnost vytištění vašich dokumentů.

Tisk pro hosty

Umožnit používat firemní síť hostům, ale i zaměstnancům s jejich vlastním (BOYD) zařízením je a vždy bude riziko. Díky HP Roam ale můžete umožnit tisknout všem hostům i zaměstnancům zcela bez rizika. 

Bez serverů!

Firemním serverům již brzy bude zvonit hrana. Cloudová řešení a službové modely SaaS a HaaS, nebo prostě Everyting-as-a-Service. To vše směruje k eliminaci tiskových serverů. 
HP Roam je ready už nyní!

Zabezpečený tisk

Bezpečí vašich informací je pro vás prioritou? Pak byste neměli nechávat vytištěné dokumenty na vaší sdílené tiskárně. 

Tradiční tisková řešení zabezpečeného tisku kartou či pinem jsou nákladná a náročná na infrastrukturu a správu. 

HP Roam nabízí výrazně dostupnější řešení zabezpečeného tisku. Využívá cloudové osobní tiskové fronty, do které pošlete své tiskové úlohy z počítače nebo jiného zařízení.

Váš mobilní telefon je přirozeně chráněn pinem nebo otiskem prstu. Uvolnění tiskových úloh z tohoto zařízení je bezpečnější než pomocí karet, které se mohou volně povalovat na pracovních stolech.

Tato metoda autentifikace zároveň nezatěžuje uživatele dalším PINem či heslem a naopak mu umožňuje používat nástroj, na který je zvyklý.

Více informací a nabídka

Mobilní tisk

Připravujete si prezentační materiály, smlouvy a jiné dokumenty na cestách či doma? Není důvod jejich tisk odkládat. Ať už pracujete na laptopu, mobilním telefonu či tabletu, své dokumenty můžete ihned poslat do osobní tiskové fronty v cloudu. Ať jste ve firemní síti nebo třeba na letišti.

Tam na vás počkají až do doby než potkáte tiskárnu s HP Roam. Jakmile se k ní přiblížíte, mobilní aplikace vás upozorní, že máte ve frontě nevytištěné úlohy. 

Rozhodnete se, které z nich skutečně potřebujete vytisknout a potvrdíte tisk. Aniž byste se dotkli tiskárny, museli se autentifikovat kartou či pinem, uvolníte takto své dokumenty ze svého mobilního telefonu, který je chráněn vaším pinem či otiskem prstu.

Více informací a nabídka

Bezpečný tisk pro hosty

Firemní počítačová síť je prostorem, do kterého byste neměli nechat přistupovat ani ty nejvzácnější hosty. Dokonce ani vlastní zaměstnance, kteří při práci využívají vlastní zařízení - mobilní telefony, tablety a notebooky,

Jak jim ale umožníte tisk? Jednoduše. Pomocí HP Roam zajistíte tzv. guest printing. Ten umožní tisk přes cloud i těm, kteří ve vaší síti nejsou. Ovšem pouze pokud se dostanou do fyzické blízkosti vašeho tiskového zařízení.

Potřebují k tomu pouze vlastní účet na HP Roam a mobilní aplikaci, kterou si stáhnou z App store či Google play. 

Velmi vhodné je využití HP Roam pro tisk na konferencích.

Více informací a nabídka

Bez-serverový tisk

K provozu tiskového řešení s využitím HP Roam nepotřebujete tiskový server ani jiné on-site tiskové řešení, pro které byste potřebovali server. Spolehněte se na zabezpečený cloud HP Inc., přenos enkryptovaných dat a použití zabezpečených protokolů.

Více informací k architektuře a bezpečnosti:

Vyžádejte si cenovou nabídku HP Roam nebo více informací

Připravíme vám nabídku na HP Roam, zodpovíme vaše dotazy, nebo rovnou poskytneme zkušební licenci.

Invalid Input

Uveďte jaké tiskárny máte (pokud ty nepotřebujete také) a kolik. Jaké máte potřeby? Nebo nám napište Vaše dotazy k řešení.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole
.