fbpx

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

Neznáme malé úkoly. 
I dodávky spotřebního materiálu jsme vyladili k dokonalosti

Není tiskové zařízení, do kterého bychom nezvládli sehnat spotřební materiál. Od tiskových kazet po papíry, etikety a obálky. Rychle, za dobré ceny a s garancí kvality. Za roky v oboru jsme související servis maximálně přizpůsobili vašim potřebám. Samozřejmostí je jak dodání do druhého dne, tak zpětný výkup tiskových náplní a jejich ekologická likvidace.

VYŽÁDAT NABÍDKU

Sortiment spotřebního materiálu

Originální tiskové náplně všech značek

V naší nabídce najdete tiskové kazety pro všechny myslitelné typy tiskáren. V případě, že si nejste jisti kompatibilitou, ochotně vám poradí náš Zákaznický servis.

Originální tonery HP

Tonery NASHUA Green Range

Tiskové náplně pro tiskárny všech značek 100 % vyráběné znovu-použitím od nejlepších evropských výrobců. S doživotní zárukou kvality a bezpečnosti.

NASHUA Green Range

Papír, etikety, obálky

Vybere si z kompletního sortimentu kancelářských papírů, obálek a etiket. Při paletových odběrech umíme zajistit speciální ceny.

Papír, etikety, obálky
Vyžádat individuální nabídku

Proč spotřební materiál od ​SimplyUp Group?

Výkup a ekologická likvidace prázdných kazet dle platné legislativy 

Vykupujeme vybrané prázdné tiskové náplně. Ty, které nevykupujeme pro naše zákazníky zdarma ekologicky zlikvidujeme. Jsou zapojeni do programu HP Planet Partners. 

Výkup tonerů po celé ČR

6 měsíců na vrácení tiskových kazet pro případ, že by vám odešla tiskárna

Zažili jsme spoustu situací, kdy výhodně nakoupíte tiskové kazety na čtvrt roku dopředu a váš stroj po měsíci definitivně vypoví službu. Originální tiskové náplně HP u nás můžete bez problémů vrátit i 6 měsíců od jejich zakoupení. Přesné podmínky vrácení najdete v obchodních podmínkách.

Reklamované zboží nejprve nahradíme, teprve pak řešíme administrativu

Víme, že vaše tiskárny nemohou stát kvůli vadné tiskové kazetě. Proto reklamované zboží okamžitě nahrazujeme, teprve pak řešíme oprávněnost reklamace a veškeré papírování s ní spojené. Více jak 95 % reklamací končí výměnou.

Možnost objednávek formou náhradního plnění

Veškerý sortiment si u nás můžete objednat formou náhradního plnění  dle zákona č. 435/2004 Sb. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum na telefonním čísle 800 131 484.

Doprava zdarma při objednávce nad 2 500 Kč
Doručení do druhého dne (při objednávce do 16:30)
Objednávky přes e-shop, mailem i po telefonu
Expresní doručení po Praze do 90/180 minut
HP náplně doručujeme v den objednání

Tonery NASHUA Green Range: nejlepší alternativa k originálním náplním

SimplyUp Group přináší exkluzivně do České republiky nejudržitelnější tiskové náplně NASHUA Green Range.  Kazety, které pro Vás vybrali a otestovali odborníci značky NASHUA s více jak 170-letou historií. Tyto pečlivě vybrané produkty shromáždili pod jednou značkou, která zajišťuje vysokou kvalitu, hospodárnost, udržitelnost a nejlepší hodnotu za peníze našich zákazníků.

NASHUA Green Range tiskové náplně jsou vyráběny znovu-použitím v EU. Jsou tedy v souladu s aktuální i chystanou legislativou, která zpřísní podmínky uvádění tiskových náplní na evropský trh v zájmu udržitelnosti.

Chci vědět více

Zákazníci mají náš servis rádi

Neustále vše ladíme a reagujeme na potřeby našich zákazníků. A ti to umějí ocenit.

Nakupujeme výhradně originální tiskové náplně. Je pro nás důležité je koupit za velmi dobré ceny. Proto oceňujeme spolupráci se společností ​SimplyUp Group, která nám pomohla zajistit speciální podmínky přímo od výrobce.

Pavel Bláha

nákupčí

Hledali jsme harmonii mezi přijatelnými náklady na tisk a kvalitou tiskového výstupu a našli ho v podobě tiskových náplní NASHUA Green Range od společnosti ​SimplyUp Group. Velmi oceňujeme rychlost a spolehlivost dodávek ​SimplyUp Group.

Markéta Hrušová

Asistentka finanční ředitelky

Nechali jsme se přesvědčit, že NASHUA Green Range je reálná alternativa k originálním tiskovým náplním pro naši korporátní značku tiskáren Lexmark a ušetřili jsme desítky procent. Kvalita tisku a spolehlivost NASHUA Green Range je srovnatelná s originálními náplněmi. Oceňujeme profesionalitu a vstřícnost ​SimplyUp Group.

Petr Olexa

Vedoucí controllingu a IT

Další služby

Tiskněte bez
starostí

Externí správa tisku šetří nejen kapacity vašeho IT oddělení, ale také provozní náklady na tisk. Zbavte se starostí s nákupem tonerů, objednávkami servisu a řešením potíží. Prostě jen tiskněte.

Managed Print Services

Zjistěte, jak na tisku uspořit

Neopírejte se o dojmy, ale o data. Za dva týdny sestavíme komplexní analýzu vašich tiskových nákladů a navrhneme postup jejich optimalizace.

Analýzy a optimalizace

Zlepšete management dokumentů

S pomocí softwarových nástrojů vám pomáháme zefektivnit procesy oběhu firemních dokumentů – a šetřit tak vaše personální kapacity.

Dokumentová řešení

SERVIS

Rychlý a spolehlivý servis pro kancelářské tiskárny všech značek

Poskytujeme záruční a pozáruční servis pro všechny běžné značky. Rychle a spolehlivě, po celé České republice. Po identifikaci problému konzultujeme rentabilitu oprav. Pokud využíváte externí správu tisku a odstranění závady zabere více než 48 hodin, zajistíme zapůjčení náhradního zařízení.

PRAHA | BRNO | OSTRAVA | PLZEŇ | LIBEREC | PARDUBICE | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Prodlužte životnost tiskáren pravidelným čištěním

Zabraňte problémům, než vzniknou. Profesionální čištění tiskáren a profylaxi doporučujeme provádět minimálně jednou ročně.

Více

Kontakt na servis

Zajšťujeme servis a opravy kancelářských tiskáren všech značek.
Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

234 003 902

Pro zákazníky s MPS službou

Zadejte váš požadavek do našeho tiskového portálu, který vám umožňuje sledovat dodržování SLA...

HelpDesk MPS

...anebo rovnou zavolejte 234 003 902 (Po–Pá 8:00–17:00)

Vyžádejte si individuální nabídku spotřebního materiálu

Prosím vyplňte formulář pro získání nabídky / informace. Nebo nám zavolejte na telefonní číslo 800 131 484, případně napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup