fbpx

MSE - TONER JAKO ŽÁDNÝ JINÝ

MSE tiskové náplně: nejlepší alternativa originálních tonerů

Lepší poměr cena/výkon u tiskových náplní nenajdete. Inovativní tonery od americké značky MSE umožňují  ušetřit až 41 % nákladů, zároveň ale dosahují  vysoké spolehlivosti. Na rozdíl od jiných neoriginálních tonerů se navíc nemusíte bát o to, že vaši tiskárnu zničí. Za kvalitou MSE tonerů stojí jejich výrobce natolik, že poskytuje tříletou záruku nejen na samotný toner, ale také na úhradu opravy či náhrady tiskárny, pokud k jejímu poškození došlo kvůli vadnému toneru.

Poznejte rozdíl

S tonery MSE se vyhnete řadě potíží spojených s neoriginálními tonery, počínaje vysokou chybovostí a konče nízkou kvalitou tisku. Výrobce MSE tonerů, americká firma Clover, se už od roku 1994 zaměřuje na vývoj vlastních postupů a technologií, na něž drží desítky patentů. Tonery MSE tak oprávněně označuje za nejlepší alternativu k originálu.

Chci nabídku

Bezpečná cesta: spolehlivost 99,2 %

Nejlepší představu o kvalitě MSE tonerů dávají čísla. Z vlastních dat o reklamacích můžeme potvrdit, že jejich poruchovost je jen 0,8 %. To je jen o něco málo více než u originálních kazet (0,16 %). Poruchovost dalších alternativních tonerů se pohybuje od 1,8 až do 5 %.

Bez obtíží spojených s jinými alternativami

Stejná výtěžnost

S MSE tonery potisknete stejné množství stránek jako s originály. Obojí se totiž vyrábí podle stejných ISO norem, které zajišťují deklarovanou výtěžnost tiskových náplní v počtu vytištěných stran při 5% pokrytí stránky barevnou plochou. ISO metodika udává jakým způsobem se testuje, že kazeta má odpovídající výtěžnost.

Bez pruhů při barevném tisku

Výrobce náplní MSE používá výrobní metodu Intelligent-ReEngineering, která je souborem technologických postupů a kontrolních mechanismů, které přibližují výstupní kvalitu produktů MSE originálním tiskovým náplním. To je speciálně důležité u barevných tiskových náplní, které jsou náchylné k tiskovým vadám, jako jsou svislé pruhy na výtiscích. Výrobce právě pro barevné náplně vyvinul soubor výrobních technologií Advanced Color Technologies, které stojí za mimořádnou kvalitou barevných tiskových náplní MSE. 

Žádné sypání toneru!

Na renovovaných kazetách většinou vznikají netěsnosti, jimiž se náplň dostane ven. Příčinou je jednak nešetrné rozebrání či rozříznutí původní náplně a jednak nedokonalé uzavření kazety po její renovaci a naplnění. Výrobce tonerů MSE používá patentované technologie laserového řezání a ultrazvukového svařování, které zajišťují minimální zásah do těla kazety a perfektní těsnění. 

Nechte si zpracovat nabídku

MSE - TONER JAKO ŽÁDNÝ JINÝ

Robotizace zajišťuje přesnost
 a konzistentnost výsledků

Investice do výrobní technologie společnosti Clover Imaging Group lze jen těžko srovnávat s investicemi jakéhokoliv českého nebo i evropského výrobce. 

Pozitivní zkušenosti s MSE potvrzují i naši zákazníci

"Tonery MSE jsme vyzkoušeli a nezaznamenali jsme žádné problémy a po zkušenosti s jinými alternativami či repasy vnímáme tonery MSE co do kvality jako nejlepší poměr ceny a kvality, díky kterému můžeme tonery MSE jen doporučit"

Jiří Hajšman

IT specialist, Asklepion
Klinika a institut estetické medicíny

"Pro tonery MSE jsme se rozhodli po vyzkoušení první várky a zjištění, že s tím nejsou vůbec žádné problémy. S tiskem jsme spokojeni, nenašli jsme žádné problémy ani s výměnou tonerů jako takových a MSE bychom určitě doporučili."

Jakub Cikhart

IT specialista, SECAR Bohemia, a.s.
(Systémy SHERLOG a TRACE)

"Nechali jsme se přesvědčit, že MSE je reálná alternativa k originálním tiskovým náplním pro naši korporátní značku tiskáren Lexmark a ušetřili jsme desítky procent. Kvalita tisku a spolehlivost MSE je srovnatelná s originálními náplněmi. Oceňujeme profesionalitu a vstřícnost Print Partners.“

Petr Olexa

Vedoucí controllingu a IT
KNAUF PRAHA, S.R.O.

Vyžádejte si cenovou nabídu MSE náplní

Využijte výhody servisu Print Partners

I pro tonery MSE platí výhody našeho zákaznického servisu pro prodej spotřebního materiálu, jako jsou doprava zdarma od 2.500 Kč nebo šestiměsíční záruka na vrácení kazet v případě, že byste mezitím vyřadili danou tiskárnu. Dodávky MSE tonerů jsou také součástí naší nabídky Managed Print Services.

MPS

Vyžádejte si individuální nabídku tiskových náplní MSE

Prosíme Vás o vyplnění formuláře pro získání nabídky tonerů MSE nebo více informací. 
Nebo rovnou zavolejte na náš Zákaznický servis na telefonní číslo 800 131 484, případně napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi Vám připravíme nabídku pro porovnání Vašich současných nákladů na firemní tisk. 

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup