fbpx
800 131 484

Poslední šance: zdarma poukazy lidl na dobroty! 

Veselé Vánoce s 15ti odměnami na výběr za nákup tonerů MSE: nově poukazy LIDL na nákup dobrot na štědrovečerní hostinu. 

Poslední šance získat odměny za nákup tonerů MSE!

Do Vánoc zbývá 10 dní, přípravy na vánoční hostinu vrcholí. Proto k nákupu tonerů MSE získejte tu nejaktuálnější odměnu: poukazy na dobroty do obchodu s potravinami LIDL. Vyberte si také z dalších 14 různých odměn včetně elektronické dálniční známky na rok 2021 nebo poukazů do nejoblíbenějších e-shopů.

Získat nabídku

Jak si vybrat odměnu?

Ke každé objednávce tiskových náplní MSE nad 6000 Kč bez DPH získáte dárkovou kartu Benzina nebo poukazy do e-shopů podle svého výběru v hodnotě 500 Kč. Kolik poukázek získáte, záleží jen na výši Vaší objednávky. Pro získání odměny nezapomeňte v objednávce uvést tento speciální kód: Jezisek2020 a výběr poukazu.

Nebo si při nákupu nad 15.000 Kč bez DPH můžete vybrat jako odměnu dálniční známku na rok 2021
V tom případě zaregistrujte svůj nákup ve formuláři ZDE a nezapomeňte vyplnit a zkontrolovat SPZ auta, pro které chcete dálniční známku získat. 

Chci více informací o nabídce

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Naši specialisté na tisk se Vám ozvou v nejkratším možném termínu.
Nelze odeslat Vaši zprávu. Prosíme, zkontrolujte odesílání a zkuste to znovu.

Přehled odměn: LIDL, Mountfield, LUXOR a DATART
pro ni: NOTINO.CZ, ZALANDO.CZ, TESCOMA
pro něj: Bikero, Alkohol.cz, Trenýrkárna.cz

pro celou rodinu: Tchibo, Grizly, Decathlon
a stále platí nabídka dárkových karet Benzina a dálniční známky na rok 2021.

Tonery MSE pro tiskárny všech značek!

Tonery MSE s tříletou zárukou na toner i tiskárnu!

Tonery MSE jsou kvalitní alternativa k originálním tonerům za rozumnou cenu. Vyrábějí se pro tiskárny  17 různých značek a jejich výrobce, americká společnost Clover Imaging, postupně doplňuje výrobu nejnovějšími typy tonerů.  I pro Vaší tiskárnu můžeme dodávat spolehlivé tonery s tříletou zárukou.  

Tonery MSE se vyrábějí pro tiskárny značek HP, Brother, Canon, Dell, Epson, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Panasonic, Sharp, Toshiba, Xerox a další,

Více o značce MSE

Vyžádejte si individuální nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku MSE - tonerů jako žádných jiných, na míru podle Vašich potřeb a typu tiskáren. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na Zákaznické centrum na telefonní lince: 800 131 484.

:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

* Nabídka platí do 23. 12. 2020 nebo do rozdání všech připravených dárkových karet, poukazů nebo dálničních známek a platí pouze pro nákup tiskových náplní značky MSE. Maximální hodnota odměn na jednoho zákazníka je 4.000 Kč. Hodnota dárkové karty, poukazu nebo dálničních známek se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. Nicméně, za nákup lze získat pouze jednu z odměn podle výběru zákazníka: dárkové karty nebo dálniční známku.
Pro získání odměny ve formě dárkové karty nebo poukazu k nákupu je nutné v objednávce uvést kód: Jezisek2020. Bez uvedení kódu nebude odměna vydána.
Pro získání dálniční známky na rok 2021 je nutné vyplnit formulář ZDE nejpozději do 5 dnů po obdržení faktury za nákup tonerů MSE a uvést SPZ auta, pro které bude dálniční známka uplatněna. Zákazník musí formulář vyplnit osobně a zodpovídá za správné vyplnění SPZ. Pokud zákazník nevyplní formulář osobně, nemůže získat odměnu. Společnost Print Partners, s.r.o. nezodpovídá za žádné škody vzniklé chybným vyplněním SPZ zákazníkem ve formuláři nebo za škody vzniklé ve spojitosti se správou a funkcí e-shopu pro nákup dálničních známek www.edalnice.cz. Na odměnu ve formě dálniční známky se nevztahuje nabídka dvojnásobné odměny pro nového zákazníka nakupujícího MSE.
Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Odměny nejsou právně vymahatelné. Více informací k akcím naleznete  zde.