800 131 484

Průvodce

Originály nebo renovace?

28. 9. 2018
Kdy zvolit originální kazetu a kdy renovaci?Jaký je rozdíl mezi renovovanou a alternativní kazetou a jak poznáte kvalitní neoriginální kazetu?

Jak vybrat správný toner a později nelitovat

Tisková kazeta tvoří až 70 % celého tiskového systému běžné laserové tiskárny. Zejména pokud používá tzv. all-in-one kazetu (tedy takovou kazetu, která obsahuje i optický válec), je její kvalita naprosto určujícím faktorem pro kvalitu Vašeho tištěného výstupu.
Psát o tom, že nejlepší je originál, by nemělo valný smysl. Stejně tak jako omílat stokrát ohraný argument renovátorů, že u originálu platíte navíc značku. Proto Vám raději pomůžeme zorientovat se na poli neoriginálních tiskových kazet a rozhodnutí necháme na Vás.

Zajímá Vás, jaký je cenový rozdíl originálu a kvalitních neoriginálních kazet?  Nechte si porovnat ceny.

Prosíme vyplňte formulář pro získání nabídky nebo dalších informací. Nebo nám zavolejte na telefonní číslo 800 131 484, případně napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup