fbpx
800 131 484

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Tisknout efektivně s nízkými náklady? V Auto ESA už ví jak.

6. 4. 2019
Na pobočkách společnosti Auto ESA, druhého největšího dodavatele ojetých vozů v České republice, zajišťují naše MPS služby efektivní tisk se stále nižšími náklady.

Certifikovaný autobazar Auto ESA působí na trhu od roku 1993 a v České republice má 11 prodejních míst. Obchodní spolupráce mezi Auto ESA a Print Partners začala v roce 2014 dodávkami spotřebního materiálu pro stávající flotilu tiskáren. Společnost Auto ESA v té době nakupovala tiskárny a multifunkční zařízení od různých společností a zajišťovala jejich servis prostřednictvím poskytovatelů služeb HP CarePack.

Tisk bez strategie obírá o čas i peníze

V roce 2016 se tento model začal ukazovat jako neefektivní. V zásobách spotřebního materiálu byly zbytečně vázané finanční prostředky a chybějící strategie tiskového prostředí, projevující se náhodnými nákupy tiskáren a servisních služeb od několika dodavatelů, stála společnost více peněz a času, než bylo nutné.
Navrhli jsme proto nasazení MPS služeb, které se od té doby rozvinuly do plného MPS řešení Auto ESA. Toto řešení zahrnuje jak tiskárny původně zakoupené a vlastněné Auto ESA, tak i zařízení nově pronajaté od Print Partners. Rozsah služeb obsahuje pronájem tiskáren/MFP, distribuci, instalaci i konfiguraci, automatizované dodávky spotřebního materiálu, vzdálenou diagnostiku tiskáren a vzdálené řešení chybových stavů, a to s využitím nástrojů vzdálené správy Print Partners’ Intelligence (powered by EKM) a HP Smart Device Services. Dále zahrnuje opravy zařízení a preventivní údržbu, vč. garantované servisní odezvy (4hodinová odezva, oprava do 2 dnů, poskytnutí náhradního zařízení), účtování za vytištění stránky, zákaznický reporting a průběžnou optimalizaci tiskového prostředí.

Redukce nákladů není pouze jednorázová

Konzultační služby, které jsme zákazníkovi v rámci optimalizace tisku poskytli, pomohly k identifikaci dalších 8 % úspor nákladů pro Auto ESA za rok 2018. Projekt redukce nákladů byl implementován a úspor dosaženo.V nasazeném MPS řešení máme ve správě 73 zařízení, která využívá více než 500 uživatelů na pobočkách v 10 městech, včetně kritických pracovišť zákaznického servisu.

Optimalizace nákladů i dostupnosti tiskových služeb pokračuje

„Tisk je nedílnou součástí našich obchodních procesů a v některých případech je přímo kritickým faktorem pro úspěšné dokončení obchodních transakcí. A3 zařízení používáme k tisku technických specifikací, které jsou umístěny na každém voze v naší nabídce tak, abychom našim zákazníkům zjednodušili orientaci v naší rozsáhlé nabídce a informovali je o všech podstatných vlastnostech a parametrech vozů. A4 zařízení jsou používána při běžných obchodních transakcích a korespondenci, zejména pak k tisku kupních a leasingových smluv i souvisejících dokumentů při prodeji více jak 15 000 vozů ročně. Právě tady dostupnost a připravenost tiskových služeb ovlivňuje zákaznický zážitek.
Původně jsme byli skeptičtí ohledně servisního zajištění tisku formou MPS služby, ale společnost Print Partners prokázala, že toto řešení dává smysl jak z hlediska nákladů, tak z hlediska kvality služeb a zkušenosti uživatelů.Oceňujeme spolehlivý servis, stejně jako expertízu a konzultační služby, díky kterým dále optimalizujeme náklady i dostupnost tiskových služeb." 
Jan Sváček, ředitel ICT, Auto ESA a.s.

Poraďte se s našimi specialisty na tiskové řešení!

Napište nám prosím, jaké jsou Vaše potřeby a jak Vám můžeme pomoc. Naši MPS 
konzultanti Vás budou kontaktovat s konkrétními řešeními nebo pro hlubší analýzu Vaší potřeby. Případně nám prostě zavolejte na 800 131 484, nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Neplatný vstup

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole