fbpx

Garance HP ještě dnes nebo za 50 %

Originální spotřební materiál vám dodáme v Praze dnes a nebo za polovinu ceny!

Předmět garance

SimplyUp Group s.r.o. (dříve Print Partners s.r.o.) se zavazuje dodat spotřební materiál Hewlett-Packard (HP) v den objednání. Tento závazek se vztahuje na všechny objednávky spotřebního materiálu HP s dodáním na území hl. m. Prahy, které byly přijaty zákaznickým centrem SimplyUp do 12:30 hod. Přesný rozsah sortimentu, kterého se tato garance týká, určuje aktuální seznam uvedený ZDE. V případě nesplnění tohoto závazku, dodá SimplyUp zboží v nejbližším možném termínu s 50% slevou. Maximální výše objednávky, na kterou se vztahuje tato garance je 20 000 Kč bez DPH.

Den objednání

Dnem objednání se rozumí pracovní den, kdy byla přijata objednávka a to až do 17:00 hod. Pokud zboží nebude dodáno v den objednání z důvodu nepřítomnosti zákazníka na adrese dodání, nevztahuje se na tuto dodávku garance HP ještě dnes.

Omezení garance

Garance HP ještě dnes se nevztahuje na:

  1. Fyzické či právnické osoby jejichž výdělečná činnost nebo předmět podnikání má soutěžní povahu vůči předmětu podnikání SimplyUp Group s.r.o.
  2. Zákazníky, kteří opakovaně objednávají zboží, které jim nebylo dodáno v den objednání.
  3. Všechny objednávky s dodacími podmínkami nad rámec standardních obchodních podmínek SimplyUp a jinými než katalogovými cenami.
  4. Objednávky produktů, které výrobce (Hewlett-Packard) přestal vyrábět, nebo jejichž výrobu přerušil na více než 7 dní.
  5. Objednávky produktů, které nejsou dostupné v požadovaném množství u žádného oficiálního distributora (certifikace spotřební materiál) Hewlett-Packard v České republice.
  6. Objednávky produktů, které jsou oficiálními distributory spotřebního materiálu HP dodávány do ČR nepravidelně.
  7. Objednávky, které nemohou být vyřízeny v den objednání z důvodu vyšší moci. To jsou především případy živelných katastrof, občanských nepokojů a stávek. Dále objednávky přijaté v době výjimečného stavu v zemi nebo v situaci, kdy by včasné dodání zboží na místo určení nebylo možné bez porušení zákona nebo jiné závazné právní normy.
  8. Objednávky se zvolenou přepravou prostřednictvím přepravní společnosti PPL - do druhého dne.