fbpx
800 131 484

Získejte odměnu za nákup originálních tonerů HP: dálniční známku na rok 2021

Nakupte originální spotřební materiál HP (tonery nebo inkoustové náplně) a za každých 18.000 Kč bez DPH v rámci jedné faktury získáte dálniční známku na rok 2021 pro osobní automobil v hodnotě 1.500 Kč.* Množství dostupných známek je ovšem omezeno, s nákupem proto příliš neotálejte. 
Pro získání dálniční známky je nutné svůj nákup registrovat nejpozději do 5 dnů od obdržení faktury za nákup ZDENicméně doporučujeme nákup registrovat co nejdříve po obdržení faktury, než bude přidělený počet odměn vyčerpán. Bez platné registrace nebude možné dálniční známku zajistit! 

Jak získat více informací, zadat poptávku nebo objednat?

  • telefonicky na Zákaznickém centru 800 131 484,
  • e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • e-shop: www.obchod.printpartners.cz
  • nebo si vyžádejte cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře na konci stránky.

Nechte si připravit nabídku na originální náplně HP

Naši specialisté na spotřební materiál připraví speciální cenovou nabídku pro Vás. Dejte nám prosím vědět, jaké tiskárny používáte nebo jaké tonery nakupujete a my se Vám budeme věnovat individuálně.

:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup


* Nabídka platí do 31. 12. 2020 nebo do rozdání určeného počtu dálničních známek a platí pro nákup originálních tiskových náplní HP. Maximální počet dálničních známek na jednoho zákazníka je 6 kusů. Každou fakturu lze uplatnit pouze jednou. Akce se nevztahuje na zákazníky využívající kontraktačních programů cMPS, pMPS a iMPS.  
Pro získání dálniční známky na rok 2021 je nutné vyplnit formulář ZDE  nejpozději do 5 dnů po obdržení faktury za nákup tonerů HP a uvést SPZ auta, pro které bude dálniční známka uplatněna. Zákazník musí formulář vyplnit osobně a zodpovídá za správné vyplnění SPZ. Pořadatel akce společnost Print Partners není zodpovědná za důsledky chyb vzniklých chybným zadáním údajů do registračního formuláře nebo v důsledků chyb na prodejním portálu dálničních známek edalnice.cz. 
Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Odměny nejsou právně vymahatelné. Více informací k akcím naleznete zde