fbpx
800 131 484

PŘIPRAVTE SE 
NA SVÁTEČNÍ ČAS! 

Přichází čas příprav na sváteční dny. A přípravy budou snadnější s odměnami za nákup tonerů MSE: dálniční známka, dárková karta BENZINA nebo poukazy na nejoblíbenější vánoční dárky!

Získejte odměnu k nákupu tonerů MSE

Chceme vám zjednodušit přípravy na nadcházející sváteční dny, ​abyste je mohli strávit s rodinou a vašimi blízkými, odměnami za nákup tonerů MSE do tiskáren všech značek. Vyberte si dálniční známku na rok 2022, dárkové karty BENZINA nebo poukazy do nejoblíbenějších obchodů pro nákupy vánočních dárků podle výše vašeho nákupu!

Pošlete mi nabídku

Mnohem více odměn 
k nákupu tonerů MSE

Získejte k nákupu tonerů MSE za 6.000 Kč bez DPH poukazy do obchodů, kde lze nakoupit ty nejoblíbenější vánoční dárky podle průzkumu agentury STEM/MARK: luxusní kosmetiku, knihy, šperky a elektroniku.  

  • NOTINO
  • RITUALS
  • KOSMAS
  • LUXOR
  • Klenoty Aurum
  • SWAROVSKI
  • ITaTISK.cz

V platnosti zůstává i nabídka dárkových karet Benzina nebo dálniční známka za nákup tonerů MSE v hodnotě nad 15.000 Kč bez DPH. 

Více inspirace

Jak si vybrat odměnu?

Ke objednávce tiskových náplní MSE nad 6.000 Kč bez DPH získáte dárkovou kartu nebo dárkový poukaz na nákup ve vybraných obchodech v hodnotě 500 Kč. Kolik poukázek získáte, záleží jen na výši vaší objednávky. Pro získání odměny nezapomeňte v objednávce uvést tento speciální kód: Svátky2021 a vybranou odměnu.

Nebo si při nákupu nad 15.000 Kč bez DPH můžete vybrat jako odměnu dálniční známku na rok 2022
V tom případě zaregistrujte svůj nákup ve formuláři  ZDE  a nezapomeňte vyplnit a zkontrolovat SPZ auta, pro které chcete dálniční známku získat. 

Chci ceník tonerů MSE do tiskáren všech značek

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Naši specialisté na tisk se Vám ozvou v nejkratším možném termínu.
Nelze odeslat Vaši zprávu. Prosíme, zkontrolujte odesílání a zkuste to znovu.

Tonery MSE - nejlepší volba hned po originálu

Samostatná kvalitativní kategorie tonerů

Ani originální náplň za nejvyšší cenu, ani běžná renovovaná či alternativní kazeta, kterých je na trhu spousta. A už vůbec ne čínský klon. Tonerové kazety MSE tvoří samostatnou kvalitativní kategorii tiskových náplní vyráběných technologií Intelligent Reingeneering. Na 4 desítky vlastních patentovaných technologií spolehlivě eliminují nejčastější problémy, se kterými se můžete setkat u běžných neoriginálních tonerů:

  1. konec šmouhám na výtiscích
  2. konec nižší výtěžnosti,
  3. konec nechtěnému úniku toneru ,

Za kvalitou MSE tonerů stojí jejich výrobce natolik, že poskytuje tříletou záruku nejen na samotný toner, ale také na úhradu opravy či náhrady tiskárny, pokud k jejímu poškození došlo kvůli vadnému toneru.

Více o značce MSE

Tonery MSE pro tiskárny značek HP, Brother, Canon, Dell, Epson, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Panasonic, Sharp, Toshiba, Xerox a dalších,

Zobrazit reference

* Nabídka platí do 23. 12. 2021 nebo do rozdání všech připravených dárkových karet nebo dálničních známek a platí pouze pro nákup tiskových náplní značky MSE. Maximální hodnota všech odměn na jednoho zákazníka je 6.000 Kč. Hodnota dárkové karty, poukazu nebo dálničních známek se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. Nicméně, za nákup lze na jednu fakturu získat pouze jednu z odměn podle výběru zákazníka: dárkové karty nebo dálniční známku.
Pro získání odměny ve formě dárkové karty nebo poukazu k nákupu je nutné v objednávce uvést kód: Svátky2021 a uvést vybranou odměnu. Bez uvedení kódu nebude odměna vydána.
Pro získání dálniční známky na rok 2022 je nutné vyplnit formulář  ZDE a uvést SPZ auta, pro které bude dálniční známka uplatněna a datum začátku platnosti dálniční známky. Zákazník musí formulář vyplnit osobně a odpovídá za správné vyplnění SPZ. Pokud zákazník nevyplní formulář osobně, nemůže získat odměnu. Společnost Print Partners, s.r.o. neodpovídá za žádné škody vzniklé chybným vyplněním SPZ zákazníkem ve formuláři nebo za škody vzniklé ve spojitosti se správou a funkcí e-shopu pro nákup dálničních známek www.edalnice.cz. 
Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Odměny nejsou právně vymahatelné. Více informací k akcím naleznete  zde.

Vyžádejte si individuální nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku MSE - tonerů jako žádných jiných, na míru podle Vašich potřeb a typu tiskáren. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na Zákaznické centrum na telefonní lince: 800 131 484.

:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup