fbpx
800 131 484

TONERY MSE S ODMĚNOU

Letní odměna k tonerům MSE!

Nakupte tonery MSE a získejte odměny podle vašeho výběru, aby vaše léto bylo pohodové, sportovní, dobrodružné, cestovací, odpočívací.... Jakékoliv si vyberete.  

Získejte poukázky na letní výbavu k tonerům MSE! 
Nyní nové odměny na výběr!

Za zábavou, sportem nebo odpočinkem? 

Nakupte tonery MSE v hodnotě 6.000 Kč bez DPH a získejte odměnu: dárkové karty na letní dovolenkové vybavení v hodnotě 500 Kč.

Vyberte si dárkové poukázky do těchto obchodů: 4camping, AlpinePro, Bushman, Decathlon, Husky, Hanibal, Intersport nebo Zalando. Nebo také do drogeriích DM, Rossman nebo Notino , protože opalovacích krémů není v létě nikdy dost. 

Můžete také dát přednost poukazu na IT produkty pro vybavení Vaší kanceláře do e-shopu ITaTISK.cz

Pro získání odměny uveďte v objednávce kód LETO a výběr obchodu, do kterého chcete poukaz.  
Kolik poukázek získáte záleží na výši Vaší objednávky. 

Pošlete mi nabídku

Jak objednat?

  • telefonicky: 800 131 484,
  • e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • na našem e-shopu:   www.ITaTISK.cz
  • nebo si vyžádejte cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře:

Chci individuální nabídku tonerů MSE

Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
Bohužel se nedaří odeslat vaši zprávu. Prosíme, zkuste to ještě jednou.

Tiskové náplně MSE dosahují spolehlivost 99,2 %!
Za to ručíme!  

Nejlepší představu o kvalitě MSE tonerů dávají čísla. Z vlastních dat o reklamacích můžeme potvrdit, že jejich poruchovost je jen 0,8 %. To je jen o něco málo více než u originálních kazet (0,16 %). Poruchovost dalších alternativních tonerů se pohybuje od 1,8 do 5 %.

Za kvalitou MSE tonerů stojí jejich výrobce natolik, že poskytuje tříletou záruku nejen na samotný toner, ale také na úhradu opravy či náhrady tiskárny, pokud k jejímu poškození došlo kvůli vadnému toneru.

Bez obtíží spojených s jinými alternativami

Stejná výtěžnost

S MSE tonery potisknete stejné množství stránek jako s originály. Obojí se totiž vyrábí podle stejných ISO norem, které zajišťují deklarovanou výtěžnost tiskových náplní v počtu vytištěných stran při 5% pokrytí stránky barevnou plochou. ISO metodika udává jakým způsobem se testuje, že kazeta má odpovídající výtěžnost.

Bez pruhů při tisku

Výrobce náplní MSE používá výrobní metodu Intelligent-ReEngineering, která je souborem technologických postupů a kontrolních mechanismů, které přibližují výstupní kvalitu produktů MSE originálním tiskovým náplním. Výrobce právě pro barevné náplně vyvinul soubor výrobních technologií Advanced Color Technologies, které stojí za mimořádnou kvalitou barevných tiskových náplní MSE. 

Žádné sypání toneru!

Na renovovaných kazetách většinou vznikají netěsnosti, jimiž se náplň dostane ven. Příčinou je jednak nešetrné rozebrání či rozříznutí původní náplně a jednak nedokonalé uzavření kazety po její renovaci a naplnění. Výrobce tonerů MSE používá patentované technologie laserového řezání a ultrazvukového svařování, které zajišťují minimální zásah do těla kazety a perfektní těsnění. 

Nechte si zpracovat nabídku

* Nabídka platí do 31. 6. 2022 nebo do rozdání všech připravených dárkových poukazů a platí pro nákup tiskových náplní MSE. 
Maximálně 6 poukázek v hodnotě 3.000 Kč na jednoho zákazníka. Hodnota dárkových poukázek se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. 
Pro získání odměny k nákupu je nutné uvést v objednávce kód: LETO a výběr obchodu, jinak nebude odměna vydána. 
Více informací k akcím zde

Pošleme Vám nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví nezávaznou nabídku tonerů MSE na míru pro porovnání s Vašimi současnými podmínkami. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na Zákaznické centrum na telefonním čísle 800 131 484.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup