fbpx
800 131 484

TONERY MSE S ODMĚNOU

Sportujte s odměnou 
k tonerům MSE

Nakupte tonery MSE a získejte odměnu: dárkové karty do obchodů se sportovním vybavením! Kdy jindy se věnovat sportu než právě teď!

Sníh bude!

Doplňte si svojí sportovní výbavu!

Meteorologové hlásí, že napadne sníh a tak jsme si řekli, že by se Vám hodily poukazy na sportovní vybavení. Můžete je využít na doplnění svého vybavení na lyže nebo třeba na oblečení do fitka či jiné sporty pro případ, že by to s tím sněhem nebylo tak žhavé. Vyberte si!

Nakupte tonery MSE v hodnotě 6.000 Kč bez DPH a získejte odměnu: dárkovou kartu do obchodů A3, AlpinePro,  Decathlon nebo Sportisimo v hodnotě 500 Kč  podle vašeho výběru. 

Pro získání odměny uveďte v objednávce kód FIT a vybraný obchod. Kolik poukázek získáte záleží na výši Vaší objednávky. 
Poukazy budou přiloženy k Vaší zásilce.  

Pošlete mi nabídku

Jak objednat?

  • telefonicky: 800 131 484,
  • e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • ,na našem zbrusu novém e-shopu:   www.ITaTISK.cz
  • nebo si vyžádejte cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře:

Chci individuální nabídku MSE

Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
Nelze odeslat vaši zprávu. Opravte chyby a zkuste to znovu.

Tiskové náplně MSE dosahují spolehlivost 99,2 %!
Za to ručíme!  

Nejlepší představu o kvalitě MSE tonerů dávají čísla. Z vlastních dat o reklamacích můžeme potvrdit, že jejich poruchovost je jen 0,8 %. To je jen o něco málo více než u originálních kazet (0,16 %). 
Poruchovost dalších alternativních tonerů se pohybuje od 1,8 do 5 %.

Bez obtíží spojených s jinými alternativami

Stejná výtěžnost

S MSE tonery potisknete stejné množství stránek jako s originály. Obojí se totiž vyrábí podle stejných ISO norem, které zajišťují deklarovanou výtěžnost tiskových náplní v počtu vytištěných stran při 5% pokrytí stránky barevnou plochou. ISO metodika udává jakým způsobem se testuje, že kazeta má odpovídající výtěžnost.

Bez pruhů při tisku

Výrobce náplní MSE používá výrobní metodu Intelligent-ReEngineering, která je souborem technologických postupů a kontrolních mechanismů, které přibližují výstupní kvalitu produktů MSE originálním tiskovým náplním. Výrobce právě pro barevné náplně vyvinul soubor výrobních technologií Advanced Color Technologies, které stojí za mimořádnou kvalitou barevných tiskových náplní MSE. 

Žádné sypání toneru!

Na renovovaných kazetách většinou vznikají netěsnosti, jimiž se náplň dostane ven. Příčinou je jednak nešetrné rozebrání či rozříznutí původní náplně a jednak nedokonalé uzavření kazety po její renovaci a naplnění. Výrobce tonerů MSE používá patentované technologie laserového řezání a ultrazvukového svařování, které zajišťují minimální zásah do těla kazety a perfektní těsnění. 

Nechte si zpracovat nabídku

* Nabídka platí do 31. 1. 2022 nebo do rozdání všech připravených dárkových karet a platí pro nákup tiskových náplní MSE. Maximálně 6 poukázek na jednoho zákazníka. Hodnota dárkové karty se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. 
Pro získání odměny k nákupu je nutné uvést v objednávce kód: FIT a výběr poukázky, jinak nebude odměna vydána. 
Více informací k akcím zde

Pošleme Vám nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví nezávaznou nabídku tonerů MSE na míru pro porovnání s Vašimi současnými podmínkami. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na Zákaznické centrum na telefonním čísle 800 131 484.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup