fbpx
800 131 484

LETOS V LÉTĚ

Provoňte si domov nebo kancelář s tonery MSE

Poznejte tiskové náplně MSE všemi smysly 

I když si u tiskových náplní vůni neužijeme, můžeme si užít syté barvy. U alternativních tiskových náplní nejsou barvy obvykle dostatečně kvalitní, ale to není případ tonerů MSE, kde je výborná kvalita barevného tisku zajištěna díky 34 unikátním patentovaným technologiím.

Důležitost barev

Kvalitní výsledky u barevného tisku nejsou u alternativních tiskových náplní samozřejmost. Přitom v obchodních dokumentech je barva používána k získání pozornosti, formování názoru čtenáře i udržení loajality zákazníků. 69 % lidí lépe porozumí novým myšlenkám a 76 % čtenářů lépe vyhledává informace, jsou-li prezentovány v barvě. 

Bez kompromisu v kvalitě

Barevný tisk je 4–6× dražší než monochromatický, proto je spíše než omezovat barvu vhodné hledat ekonomičtější cesty tisku bez výrazných kompromisů v kvalitě, Takové řešení přináší právě MSE - toner jako žádný jinýVýrobce právě pro barevné náplně vyvinul soubor výrobních technologií Advanced Color Technologies, které stojí za mimořádnou kvalitou barevných tiskových náplní MSE. A při tom tyto inovativní tonery umožňují  ušetřit až 41 % nákladů,

Chci ušetřit 41 % s tonery MSE

Provoňte si kancelář nebo domov

Nakupte MSE - tonery jako žádné jiné a získejte odměnu podle svého výběru z dárkových karet do parfumerií Douglas, Sephora, nebo do drogerií dm nebo Rossmann.   

Za objednávku nad Získáte dárkovou kartu v hodnotě
nad 8 000 Kč bez DPH 600 Kč
nad 12 000 Kč bez DPH 1 000 Kč
nad 14 000 Kč bez DPH 1 200 Kč
za dalších 2 000 Kč bez DPH + další karta v hodnotě 200 Kč

Pro získání odměny uveďte v objednávce kód podle Vaší preference odměny: VŮNĚ a název karty podle Vašeho výběru. 

Pošlete mi nabídku

* Nabídka platí od 4. 6. do 30. 6. 2020 nebo do rozdání všech připravených poukazů a platí pro nákup tiskových náplní MSE. Maximálně 10 poukázek na jednoho zákazníka. Hodnota dárkové karty se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. Pro získání odměny k nákupu je nutné uvést kód: VŮNĚ a výběr odměny, jinak nebude odměna vydána. 
Více informací k akcím zde

Vyberte si odměnu ke svému nákupu například z letošních trendy voňavých novinek na léto:

Calvin Klein Eternity Summer 2020

Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Summer 2020 je čerstvá pikantní vůně pro moderní ženu. Je jiskřivá jako slunce – proto se nejúžasněji rozvíjí v létě, od oroseného rána až do malebného večera.

Jil Sander Sun Summer Edition 2020

Sáhněte po vůni jako vystřižené z katalogu cestovní kanceláře! Je jí pižmově-květinová dámská toaletní voda Jil Sander Sun Summer Edition 2020, která vypadá jako sluncem prozářená pláž obklopená nekonečnou modří moře a oblohy…

Pošleme Vám nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku MSE - tonerů jako žádných jiných na míru. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na zákaznickou linku 800 131 484.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup