800 131 484

ODMĚŇTE SEBE I FIRMU

+ pro Vás
+ pro firmu

K tonerům MSE nyní poukázky do módních obchodů!

Získejte dva plusy: + pro Vás a + pro firmu

Vyzkoušejte MSE, tonery jako žádné jiné! Lepší poměr cena/výkon u tiskových náplní nenajdete. Inovativní tonery od americké značky MSE umožňují  ušetřit až 41 % nákladů v porovnání s originálními tiskovými náplněmi, zároveň dosahují vysoké spolehlivosti. 

+ pro firmu

Úspory bez kompromisu v kvalitě

Dosažení úspory 41 % s tonery  MSE je potvrzené přímo našimi zákazníky. Ti totiž ušetřili za 1. pololetí 2020 až 41 % nákladů na tisk v porovnání se svými předchozími náklady. Co je ale také velmi důležité, MSE zároveň dosahují vysoké spolehlivosti. Nejlepší představu o kvalitě MSE tonerů dávají čísla. Z vlastních dat o reklamacích můžeme potvrdit, že jejich poruchovost je jen 0,8 %. To je jen o něco málo méně než u originálních kazet (0,16 %). Poruchovost dalších alternativních tonerů se pohybuje od 1,8 do 5 %.

Chci ušetřit 41 % s tonery MSE
Kompatibilní tonery MSE

+ pro Vás

Odměna za nákup tonerů MSE

Nakupte MSE - tonery jako žádné jiné, a získejte odměnu: dárkové poukazy do módních obchodů podle Vašeho výběru. Podzimní módní kolekce na Vás čekají! 

Následující tabulka není optimalizována pro Vaše zobrazení, prosím jukněte na to z počítače. Děkujeme

Za objednávku
bez DPH
Získáte dárkový poukaz v hodnotě
4 000 Kč 300 Kč (platí pro všechny obchody kromě Baťa, M&S a T.M.Lewin)
6 000 Kč 500 Kč (platí pro všechny obchody v nabídce)
12 000 Kč 1 000 Kč
za dalších 5 000 Kč bez DPH + další karta na 500 Kč

POZOR: pro získání odměny je nutné Váš nákup zaregistrovat ZDE

Pošlete mi nabídku MSE

Stále nejste přesvědčeni? 

Věříme MSE natolik, že Vám nabízíme záruky. Tiskové náplně MSE dosahují vysoké spolehlivosti. Na rozdíl od jiných neoriginálních tonerů se nemusíte bát o to, že vaši tiskárnu zničí. 

Za kvalitou MSE tonerů stojí jejich výrobce natolik, že poskytuje tříletou záruku nejen na samotný toner, ale také na úhradu opravy či náhrady tiskárny, pokud k jejímu poškození došlo kvůli vadnému toneru.

Vyzkoušejte MSE ZDARMA!

Chceme Vás získat! Vyzkoušejte tonery MSE zcela ZDARMA. 

Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
Nelze odeslat vaši zprávu. Opravte chyby a zkuste to znovu.

* Nabídka platí do 30. 9. 2020 nebo do rozdání všech připravených poukazů a platí pro nákup tiskových náplní MSE. Maximálně 8 poukázek na jednoho zákazníka. Hodnota dárkových poukazů se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. 

Pro získání odměny k nákupu je nutné nákup zaregistrovat ZDE nejpozději týden po skončení akce, jinak nebude odměna vydána. Poukazy budou zaslány nejpozději do dvou týdnů po skončení akce.   

Toner MSE na vyzkoušení bude dodán zdarma na základě posouzení vhodnosti testovací tiskárny a typu objemu tisku. Na dodání toneru MSE zdarma nevzniká právní nárok. Nabídka je určena subjektům, kteří toner MSE ještě nenakupovaly. Přesně podmínky poskytnutí vzorku zdarma Vám sdělí náš personál. 

Více informací k akcím zde

Pošleme Vám nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku MSE - tonerů jako žádných jiných, na míru podle Vašich potřeb a potřeb Vašich tiskáren. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na zákaznickou linku 800 131 484.

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup