fbpx
800 131 484

VYUŽIJTE PRÁVĚ TEĎ

Cestujte s plnou nádrží od HP!

Získejte poukázky OMV k nákupu originálu od HP

Letos to vypadá na dovolenou v Česku a nejbližším okolí. Nejen proto Vám přinášíme oblíbený dárek k nákupu originálních tiskových náplní HP: poukázky na pohonné hmoty OMV. Konec konců ty se ve firmě hodí vždy.

Jak získat pohonné hmoty zdarma

Objednejte originální tiskové náplně HP a za každých utracených 8 000 Kč bez DPH v rámci jedné faktury získejte poukázku na čerpací stanici OMV v hodnotě 500 Kč*. Poukázky můžete získat až do výše 4.000 Kč na jednu firmu. Za prázdninovým dobrodružstvím se tak můžete vydat s plnou nádrží zdarma! 

Nezapomeňte nákup registrovat!

Nezapomeňte svůj nákup registrovat nejpozději do týdne od obdržení faktury na této stránce. Jinak Vám nebudeme schopni poukázky poslat. Čím dříve, tím lépe. Počet poukázek je přesně stanoven a po jejich vyčerpání bude akce ukončena. 

CHci nabídku tiskových náplní HP

Navíc originální dárek k originálnímu papíru HP

Originální tiskové náplně nejlépe tisknou na originální papír. A na letní výlety se Vám kromě poukazů na pohonné hmoty určitě bude hodit originální mrazicí láhev Frost jako dárek za nákup 10 krabic papíru HP Office Paper nebo HP Copy Paper.   

* Nabídka platí od 2. 6. do 30. 6. 2020 nebo do rozdání všech připravených poukazů a platí pro nákup originálních tiskových náplní značky HP (tonery, náplně i válce). Maximálně 8 poukázek na jednoho zákazníka. Nabídka se nevztahuje na zákazníky s SBD kontraktem (Big Deal) a také zákazníky, kteří využívají zvýhodněných podmínek v rámci kontraktačních programů ChIPPU a SPS.

** Dárkovou kartu McDonald's  získá nový zákazník, který objedná v rámci své 1. objednávky u Print Partners originální tiskové náplně HP v minimální výši 8 000 Kč bez DPH. Max. 1 poukaz na zákazníka, nabídka platí do 30. 6. 2020 nebo do vyčerpání všech připravených poukazů.

Pro získání odměny za nákup je nezbytné vyplnit registrační formulář ZDE
Více informací k akcím zde

Řekněte si o nabídku originálních tiskových náplní HP

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku originálních tiskových náplní na míru. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na zákaznickou linku 800 131 484.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup