800 131 484

ODMĚNA K NÁKUPU TONERŮ MSE

Získejte jarní odměnu k tonerům MSE!

Pouze do konce příštího týdne získáte jarní odměnu k nákupu tonerů MSE: dárkovou kartu DM, Douglas nebo Sephora, poukaz na autokosmetiku nebo na nákup IT zboží v e-shopu ITaTISK.cz

Jarní vůně do vaší kanceláře, auta nebo domova

Nakupte tonery MSE a získejte odměnu podle svého výběru: dárkovou kartu do drogerií dm, nově také do parfumerií Douglas nebo Sephora, poukaz na nákup autokosmetiky na e-shopu ahifi.cz nebo poukaz na nákup IT zboží v e-shopu ITaTISK.cz.  

Za každých objednaných 6.000 Kč bez DPH za tonery MSE získáte dárkovou kartu v hodnotě 500 Kč.

Pro získání odměny uveďte při objednání kód odměny podle Vaší preference : JARODM, JARODOUGLAS, JAROSEPHORA,  JAROAUTO nebo JAROITaTISK.cz. Bez uvedení kódu nemůže být odměna vydána. Odměnu zasíláme spolu s dodávanými tonery MSE nebo e-mailem v případě poukazů. 

POŠLETE MI NABÍDKU

Jak snadno objednat? 

  • Na zelené lince 800 131 484, kde vám s výběrem správného toneru rádi poradí kolegové ze Zákaznického servisu.
  • V našem e-shopu ITaTISK.cz, kde snadno vyhledáte správný toner
  • Na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • nebo vyplňte formulář a my se vám obratem ozveme. 
Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
Nelze odeslat vaši zprávu. Opravte chyby a zkuste to znovu.

Tonery MSE - nejlepší alternativa originálních tonerů

Lepší poměr cena/výkon u tiskových náplní nenajdete. Inovativní tonery od americké značky MSE umožňují  ušetřit až 41 % nákladů, zároveň ale dosahují  vysoké spolehlivosti. Za kvalitou MSE tonerů stojí jejich výrobce natolik, že poskytuje tříletou záruku nejen na samotný toner, ale také na úhradu opravy či náhrady tiskárny, pokud k jejímu poškození došlo kvůli vadnému toneru. Tonery MSE se vyrábí do tiskáren všech značek. 

VÍCE O TONERECH MSE

* Nabídka platí pro objednávky obdržené do 7. 5. 2021 nebo do rozdání všech připravených dárkových karet a poukazů. Nabídka platí pro nákup tiskových náplní MSE. Maximálně 6 poukázek na jednoho zákazníka. Pro získání odměny k nákupu je nutné uvést kód: JARODM, JARODOUGLAS, JAROSEPHORA, JAROAUTO nebo JAROITaTISK.cz. Bez uvedení kódu při objednání zboží nemůže být odměna vydána. 
Více informací k akcím zde

Pošleme Vám nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví na míru nezávaznou nabídku tonerů MSE, které se vyrábějí pro tiskárny všech značek, pro porovnání s vašimi současnými náklady na tisk. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na zákaznickou linku 800 131 484.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup