fbpx
800 131 484

JSME HP PARTNER ROKU 2020!

Získali jsme prestižní ocenění HP PARTNER ROKU 2020 v kategorii Největší iMPS partner HP.

Děkujeme Vám! Bez Vás by to nešlo.

21. ledna 2021 ocenila společnost HP Inc Czech Republic ty nejúspěšnější obchodní partnery za spolupráci v uplynulém roce. Již po několikáté jsme se stali HP Partner roku v kategorii Největší iMPS partner HP! Ale za rok 2020 si toho vážíme nejvíce!

Minulý rok byl pro nás všechny velmi náročný a jsem velmi potěšena, že jsme se s nástrahami koronavirové krize společně s partnery vypořádali tak dobře. Chtěla bych všem našim obchodním partnerům poděkovat za skvělou spolupráci i v nelehkých časech.“ uvedla u příležitosti vyhlášení HP Partnerů roku 2020 Erika Lindauerová, generální ředitelka společnosti HP Inc pro Česko a Slovensko. 
 
"Tohoto ocenění si velmi vážíme, obzvláště za ten uplynulý rok, který byl neuvěřitelnou výzvou. Povedlo se nám i v něm realizovat několik nových významných tiskových řešení. Moc děkujeme HP za skvělou spolupráci." reagoval na výbornou zprávu Tibor Brunclík, jednatel společnosti Print Partners. "Kromě svých kolegů musím poděkovat právě našim zákazníkům za jejich důvěru a věrnost," doplnil pan Brunclík.

V čem jsme opravdu dobří?

Vaši IT odborníci mají důležitější práci než hlídat tiskárny

Abyste mohli efektivně podporovat růst firmy, potřebuje kapacity na podstatnější úkoly než je údržba a správa tiskáren. Zajištění tiskových služeb přitom patří mezi úkoly, které můžete snadno outsourcovat. Managed Print Services vycházejí firmu levněji, zajišťují optimální kondici tiskového parku a šetří vám čas i nervy.

Managed Print Services

Tisknout efektivně s nízkými náklady?

Na pobočkách společnosti Auto ESA zajišťují naše MPS služby efektivní tisk se stále nižšími náklady. Přečtěte si případovou studii, jak jsme postupovali při zavedení této služby na pobočky v 10 městech.

Případová studie: MPS v Auto ESA